Opinie o kosmos-pp

Bardzo dziękuję Wam za Wasze opinie!

Opinie z Google

Opinie z Facebook

Komentarze Podcast MSK

Sukcesów i Forsy🍀💰.
Arthur Largo
Świetne , cała prawda 🙂
B W
Pozostaje tylko powiedzieć że ma Pan 100 procent racji w każdym z 17 punktów!! Super przekaz, szkoda że nie przekazują tej wiedzy w szkole byłoby łatwiej
Braunek
Ciesze się że trafiłam na ten kanał- bardzo piękny pozytywny przekaz włącznie z przemiłym głosem prowadzącego ❤
Maria Opalka
bardzo fajny podkłady piękny głos .Proszę się nie przejmować tą miłością aż tak bardzo.Mnie najbardziej spodobał się fragment w którym powiedział pan gdy jak czegoś nie zrobiliśmy w wieku 40 lat to pewnie było niepotrzebne;)Ja mam 50 lat i nie wierzę już w miłość drugiego człowieka i przestałam czekać.Najlepsze to znaleźć miłość w sobie i być atrakcyjnym dla tego właściwego człowieka.Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za sukces 😊
love is freedom
... moja refleksja, po wysluchaniu twojego bardzo interesujacego podcastu, jest taka że;MIŁOŚCI się nie szuka! MIŁOŚĆ JEST!!! do pobierania (z przyrody/kosmosu) i dawania ( z serducha)zatem można ją pobrać: 1) z przestrzeni kosmicznej własnym bio-urzadzeniem (sercem) 2) albo samemu wygenerować, ćwicząc się w szczerym dawaniu życzliwości i w szczerym przeżywaniu radości ,choćby z drobiazgów dostrzeganych w maleńkich rzeczach ,,szarego", zwykłego dnia. Wtedy serce ( bio-generatorek) się rozrasta i produkuje tego uczucia nawet z nawiązką do przestrzeni kosmosu. Wtedy z poszukującego biorcy stajemy się generującym dawcą i włączamy się do kosmicznej wymiany energii pomiędzy sercami. Wtedy odkrywamy, że ta JEDYNA/JEDYNY (którego szukaliśmy) do przeżywania miłości to Ty sam My sami ale nie samotni!!!! bo MIŁOŚĆ w sercu wyklucza to uczucie pustki i tęsknoty, 💗💓💗💓 Pobierajmy - rozdawajmy. 💞💕💕💞 🫂przytulajmy, uśmiechajmy, glaskajmy a szczególnie gdy smutno, gdy smutno lub straszno...
Beata Banasiewicz
Bardzo dobry odcinek, daje do myślenia 🙂 Dziękuję
urszulaks
Bardzo mądre i głębokie przemyślenia. Myślę że wielu ludzi w różnym wieku nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ważne jest pokochać siebie aby z innymi budować relacje. Każde wypowiedziane zdanie trafione w punkt. Z pewnością trafi do wielu. Dlatego udostępniam puszczając w świat.
Patryk Mega fajny projekt!!!! Przyjaciele z Niedźwiedziego przesyłają wsparcie 💪👍😁
Leszek

Komentarze z kosmos-pp