FAQ

Pytania i Odpowiedzi

Najczęściej zadawane pytania

Istotne informacje dla kandydatów i kandydatek o połączeniach oraz subskrypcjach.

Nie, ale zachęcam do jej zrobienia. Może to znacznie przyspieszyć znalezienie miłości.

Płatności na kosmos-pp są realizowane za pomocą polskiej firmy AUTOPAY

Z kosmos-pp korzystać mogą wyłącznie osoby fizyczne, które ukończyły 18 rok życia i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych.

 1. Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem Serwisu jest Patryk Kossakowski wykonujący działalność gospodarczą pod firmą kosmos-pp Patryk Kossakowski wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, miejsce wykonywania działalności oraz adres do doręczeń: ul. ks. Anny 6E, 18-400 ŁomżaNIP:718-214-47-47, REGON:365703345, adres poczty elektronicznej: patryk@kosmos-pp.pl, zwany dalej „Administratorem” i będący jednocześnie „Usługodawcą”.
 2. Dane osobowe zbierane przez Administratora za pośrednictwem Serwisu są przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwane dalej RODO.
 3. Wszelkie wyrazy lub wyrażenia pisane w treści niniejszej Polityki Prywatności z dużej litery należy rozumieć zgodnie z ich definicją zawartą w Regulaminie Serwisu kosmos-pp.pl
UDOSTĘPNIENIE DANYCH OSOBOWYCH
 1. Dane osobowe Użytkowników mogą być przekazywane dostawcom usług, z których korzysta Administrator przy prowadzeniu Serwisu i w związku z prowadzoną przez niego działalnością, a w szczególności do:
  1. biura księgowego,
  2. hostingodawcy,
  3. firm programistycznych,
  4. dostawcy oprogramowania umożliwiającego prowadzenie działalności,
  5. podmiotów zapewniających system mailingowy,
  6. dostawcy oprogramowania potrzebnego do prowadzenia Serwisu.
 2. Dostawcy usług, o których mowa w pkt 1 niniejszego paragrafu, którym przekazywane są dane osobowe, w zależności od uzgodnień umownych i okoliczności, albo podlegają poleceniom Administratora co do celów i sposobów przetwarzania tych danych (podmioty przetwarzające) albo samodzielnie określają cele i sposoby ich przetwarzania (administratorzy).
 3. Dane osobowe Użytkowników są przechowywane zarówno na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG), z zastrzeżeniem § 5 pkt 5 oraz § 6 Polityki Prywatności.

Aby anulować usługę połączenia (bez zwrotu pieniędzy) wystarczy wypełnić formularz – anuluj subskrypcję.

Jeśli kosmos-pp nie spodoba Ci się na tyle, że zdecydujesz o zwrocie pieniędzy, możesz to zrobić do 14 dni od momentu wykupienia subskrypcji, bez podania przyczyny. Wystarczy wypełnić formularz – anuluj usługę połączenia.

Czas na wypełnienie formularza wynosi 3 dni od zakupu subskrypcji.

Po zakończeniu okresu subskrypcji kosmos-pp czeka 3 dni na przedłużenie go przez użytkownika. Po czym wszystkie dane są bezpowrotnie usuwane. Więc TAK, w takiej sytuacji potrzebne będzie wypełnienie formularza zgłoszenia raz jeszcze.

Od 8 lipca 2023 roku wprowadzamy nową metodę weryfikacji – za pomocą gestu. W formularzu zgłoszenia zostaniesz poproszony(-a) o przesłanie zdjęcia, na którym wykonasz odpowiedni gest.

Po ostatnim dniu w portalu czekam jeszcze 3 dni ponowyny zakup Połączenia💜. Po tym czasie dane są bezpowrotnie usuwane.

Jeżeli uważasz, że propozycja połączenia jest kompletnie nieudane z mojej strony, napisz do mnie omówimy temat. ADRES: patryk@kosmos-pp.pl

Połączenie powstaje na podstawie Twoich preferencji dotyczących szukanej osoby. Twój profil na kosmos-pp nie jest oceniany przez algorytm, który proponuje Ci osoby o podobnych parametrach ocenianych przez maszynę. W tym wypadku kosmos zestawia profile użytkowników z innymi, aż do osiągnięcia sukcesu.

Nie. Takie działanie jest niemożliwe. Po pierwsze dlatego, żeby umożliwić wszystkim użytkownikom równe szanse. Po drugie, połączenie jest to proces, w który nie da się być zaangażowanym jednocześnie z kilkoma użytkownikami.

Tak. Przygotowałem kody rabatowe. Ukryte są one w podcaście i kosmosletterze. Dzięki nim można obniżyć cenę Połączenia💜.

Tak. Wystarczy określić swoją płeć i płeć osoby, której się szuka.

Dla takich użytkowników lepiej sprawdzą się inne portale randkowe. Na kosmos-pp cechy zewnętrzne schodzą na drugi plan. Najważniejsze jest serce. To w jego szczerości można upatrywać prawdziwej miłości. Popatrz na osoby z twojego otoczenia, które rzeczywiście się kochają. Czy kolor włosów lub wzrost stanowią siłę ich związku? Nie, to ta wspaniała relacja, która ich łączy. Oczywiście wygląd nie jest kompletnie bez znaczenia. Dlatego na kosmos-pp można zobaczyć zdjęcia kandydatów/kandydatek. Natomiast budowanie swojego ideału tylko na podstawie cech zewnętrznych to droga donikąd. Przynajmniej dla Nas😉

Zaczynam szukać miłości

Sprawdź, z kim kosmos połączy Ciebie

Shopping Cart