Portal Połączeń

To naprawdę się dzieje, właśnie zaczynasz szukać miłości

Dlaczego to nie portal randkowy?

Tu nie ma algorytmów, nie musisz przeglądać setek profili ani odpowiadać na tony wiadomości. Nie znajdziesz tutaj również fałszywych kont.

Prosta rejestracja

Wypełniasz formularz zgłoszenia, a następnie w ciągu maksymalnie 14 dni otrzymujesz propozycję połączenia.

Jak przebiega połączenie?

Dowiedz się, jak otrzymasz propozycje połączenia oraz czy doszło do połączenia czy nie.

Zaczynam szukać miłości

Sprawdź, z kim kosmos połączy Ciebie

Lista kontrolna

Wracaj do niej, kiedy tylko będziesz szukać wskazówek dotyczących swojej podróży w kosmosie

Lista kontrolna

Wracaj do niej jak tylko będziesz szukał wskazówek w swojej podróży

pexels-valeria-boltneva-10647943_Easy-Resize 1ighguyuigyi

Jak działa Portal Połączeń?

Znajdź miłość szybciej i bez zawracania sobie głowy przeglądaniem profili. kosmos-pp znajdzie osobę pasującą do Ciebie. Wystarczy zakupić Połączenie💜, wypełnić formularz, a w ciągu 14 dni otrzymasz propozycję połączenia.

Dla kogo jest kosmos-pp?

Jeśli wierzysz w miłość, cenisz sobie jej wartość i poszukujesz trwałego związku, to kosmos-pp jest stworzony właśnie dla Ciebie.

pexels-trần-long-14930328_Easy-Resize.com
pexels-jakub-17865260_Easy-Resize.com

Jak kosmos-pp łączy w pary?

Przede wszystkim kosmos-pp zestawia ze sobą to kim jesteś, z tym, kogo chcesz poznać. Zadaniem kosmos-pp jest wyszukanie dla Ciebie kandydata/kandydatki i wyświetlenie jego/jej profilu.

kosmos-pp nie ma algorytmu. Algorytm nie jest oczywiście niczym złym, może być pomocny w wielu dziedzinach. Jednak w przypadku tego portalu się nie sprawdzi. To nie zaawansowany algorytm doprowadzi Cię do znalezienia miłości, tylko spotkanie z drugim człowiekiem. 

Połączenia między kandydatkami/kandydatami wykonywane są przy pomocy kryteriów połączeń.

Kryteria połączeń

kosmos-pp wyszukuje połączenia dla Ciebie na podstawie poniższych kryteriów

Kroki w rejestracji

Połączenie💜

Zacznij od wykupienia Połączenia💜. Możesz to zrobić tutaj. Następnie sprawdź skrzynkę e-mail. Znajdziesz tam wiadomość z linkiem do wypełnienia formularza zgłoszeniowego. Czas na wypełnienie formularza wynosi 3 dni od zakupu Połączenia💜.

Koniecznie skorzystaj z kodów rabatowych ukrytych w kosmosletterze i podcaście.

Formularz zgłoszenia. List, zdjęcia, wideo prezentacja*.

Formularz dzieli się na trzy kategorie: dane dla kosmos-pp, dane dla osoby połączonej i dane kontaktowe.

Dane dla kosmos-pp nie będą udostępnione osobie połączonej, są to dane potrzebne do utworzenia połączenia. Nie będą one nigdy przetwarzane przez kogokolwiek poza samym kosmos-pp. Po skończonej usłudzę połączenia dane te będą usunięte na zawsze.

Dane dla osoby połączonej, są to wszystkie informacje, do których kandydat/kandydatka ma dostęp i na ich podstawie podejmuje decyzję o spotkaniu (w tym list, zdjęcia, wideo prezentacja*). 

Dane kontaktowe – po tym, jak oboje uznacie, że chcecie się spotkać, udostępniam dane kontaktowe, które podaliście w sekcji dane dla kosmos-pp. Może być to mail, nr telefonu, komunikator.

Zobacz jak przygotować list, zdjęcia, wideo prezentację*  

Weryfikacja gestem

Zweryfikowanie Twojego profilu jest naprawdę proste. Wystarczy zrobić zdjęcie z gestem. Wszystko będzie wyjaśnione w formularzu zgłoszenia.

* – Wideo prezentacja nie jest obowiązkowa

Rejestracja

Zacznij swoją podróż

Jak przebiega połączenie?

Propozycja połączenia

Formularz zgłoszenia został przesłany? Teraz nadszedł moment, w którym otrzymujesz propozycję połączenia. Dwójka osób dostaje jednocześnie wiadomość z linkiem do profilu. Teraz twoim zadaniem jest zdecydować, czy ta osoba jest kimś, z kim chciałbyś/chciałabyś się spotkać. Zdecyduj, czy chcesz poznać tę osobę.  

Czas na odpowiedź

Decyzja o spotkaniu jest trudna, ale byłbym niepoprawnym romantykiem (a uważam się za poprawnego), gdybym twierdził, że cokolwiek w szukaniu miłości jest łatwe. Jedyne co mogę Ci doradzić to po prostu – Nie poddawaj się! Najważniejsze – czas na odpowiedź to 3 dni. Później połączenie będzie uznane za nieudane.

Czy do połączenia doszło, czy nie?

Informację o tym, czy połączenie jest udane czy nie, otrzymasz bezpośrednio na swój adres e-mail. Są tylko dwie możliwości – albo połączenie się powiodło, albo nie. Jeśli połączenie będzie udane to w tym samym mailu dostaniesz informację o danych kontaktowych.

Kilka słów od Patryka

Drodzy!

Wiem, jak bycie samemu bywa przygnębiające, ile daje smutku, który przecież chcemy zamienić w szczęście. Niemożność realizacji swojej potrzeby jest wielkim kamieniem leżącym na sercu, zwłaszcza jeżeli mówimy o potrzebie najwyższej rangi. Dlatego za każdym razem niezmiernie miło jest mi informować kandydatów, że wspólnie wyrażają zgodę na spotkanie. To jeszcze nie taka wielka rzecz, bo na to, czy będziecie razem do końca świata, składa się bardzo wiele czynników.

Jednak jeśli zdecydowalibyście, że chcecie się spotykać dalej, to jest to moment na pożegnanie ze mną, mam nadzieję, że nie będę już wam potrzebny. Jeżeli portal połączeń okazał się wam pomocny to możecie zostać jego patronami (Patron 1zł). Oczywiście możecie dalej uczestniczyć w społeczności kosmosu-pp.

Patryk Kossakowski twórca kosmos pp

Patryk Kossakowski

kosmos-pp to nie portal randkowy

Różnice między Portalem Połączeń a portalem randkowym

Zaczynam szukać miłości

Sprawdź, z kim kosmos połączy Ciebie

Shopping Cart