Kurs Magnetyczna Osobowość

Idziemy na randkę?

Lekcja 4/4

Czego się dowiesz z tej lekcji? 

Jak zacząć randkować? Gdzie szukać miłości?

Czas trwania lekcji około 16 minut

Patryk Kossakowski

Lekcja w formie audio

Daj odpocząć oczom i rozpłyń się w głosie Patryka

Jak i gdzie szukać prawdziwej miłości?

Lekcja 4/4

Kiedyś kolega bardzo mocno namawiał mnie na wyjście do klubu. Niestety, tego typu imprezy zawsze wywoływały u mnie awersję. Być może dlatego, że byłem nieśmiałym chłopakiem, ale nie tylko. Nie moja muzyka, piwo, fajki, głośno, dużo ludzi – zdecydowanie nie byłem fanem dyskotek. 

Jednak tego dnia, dzięki wyjątkowej umiejętności perswazji mojego kolegi, znalazłem się w jednym z takich klubów. Gdy już się trochę zaaklimatyzowałem, naszła mnie myśl, żeby zatańczyć z tą wyjątkowo urokliwą dziewczyną, która akurat teraz stała samotna pod ścianą.

Zdobywszy się na odwagę, podchodzę do niej i mówię:” Zatańczysz ze mną?” A ona zmrużyła oczy, parsknęła śmiechem i odwróciła na pięcie. Wtedy zalała mnie fala wstydu i natychmiast wróciłem do domu. Czułem się kompletnym frajerem, który nigdy nie znajdzie dziewczyny. 

Dopiero po latach zrozumiałem, że w tej całej sytuacji nie było nic złego; przynajmniej ja nie zrobiłem nic złego. Jeśli ta dziewczyna nie chciała ze mną zatańczyć, po prostu nie musiała się tak arogancko zachowywać. A ja nie powinienem brać jej zachowania tak bardzo do siebie. Na szczęście lub niestety, awersja do dyskotek dalej mi pozostała (śmiech).

Ten przykład z mojego życia również obrazuje, jakie mamy mylne przekonania na temat podrywania i randkowania. Nie wiem, czy to przez amerykańskie filmy, ale przynajmniej u ludzi z mojego pokolenia, flirt zawsze kojarzy się tak samo: impreza, wieczór, alkohol, zagadywanie, taniec, itd. Jednakże wcale nie musisz szukać miłości w ten sposób. 

Podrywanie nie jest tym, czym myślisz, że jest

Czym jest podrywanie? Podrywanie często kojarzy się z trzepotaniem rzęsami, napinaniem mięśni i podobnymi zachowaniami. Jednak podejdźmy do tematu zupełnie inaczej. A co, gdybym Ci powiedział, że podrywanie to nic innego, jak zadawanie pytań i ocenianie, jak zareagował rozmówca? To tak naprawdę tylko i wyłącznie sprawdzenie, czy macie ochotę na dalszy kontakt. Dokładnie tym jest podrywanie. To nie może być trudne, przecież to tylko zadawanie prostych pytań. Jeśli do tej pory zastanawiałeś/aś się, jak to jest być mistrzem/mistrzynią podrywu, wiedz, że jest to tylko kwestia umiejętności i praktyki, a nie wrodzonego talentu.

Na pewno wszyscy odczuwamy głęboki lęk przed rozmową z nowo poznaną osobą. Boimy się, że ktoś nas nie zaakceptuje, że się wygłupimy. Świadomość tego, że flirt to tylko kwestia zadania pytania, niweluje ten lęk i uwalnia blokady. Zobacz, co się dzieje z poziomem twojego stresu, jeśli zamienisz „Podejdź do tej dziewczyny/chłopaka i Ją/Jego poderwij” na „Podejdź do tej dziewczyny/chłopaka i zadaj Jej/Jemu pytanie”. Tak po prostu. Czy czujesz, jak całe napięcie znika w sekundę?

"Podrywanie to nic innego, jak zadawanie pytań i ocenianie, jak zareagował rozmówca?"

Odrzucenie

Jak bardzo boimy się odrzucenia? Nawet do tego stopnia, że sam strach przed nim nas paraliżuje i uniemożliwia wykonanie pierwszego kroku. Wizja tego, że możemy okazać się niewystarczający, jest przytłaczająca. Na szczęście odrzucenie wcale nie jest zjawiskiem negatywnym. Pamiętasz moją historię z początku lekcji?

Zostałem odrzucony przez dziewczynę, co sprawiło, że poczułem się nieatrakcyjny dla kobiet. Teraz zamieńmy sytuację i załóżmy, że podchodzi do mnie dziewczyna, prosi do tańca, ale kompletnie mi się nie podoba. Nawet nie chcę dać jej szansy, po prostu pragnę, aby przestała mnie prosić, więc odpowiadam: „Nie”. Odrzuciłem tę dziewczynę, ponieważ mi się nie podobała, ale to nie oznacza, że ona nie może być atrakcyjna dla kogoś innego. 

Odrzucenie to po prostu filtr, pozwalający dowiedzieć się, z kim możemy zbudować przyszłość, a z kim nie. Całe to myślenie o byciu niewystarczającym to tylko nadinterpretacja. Zauważ, że jeśli ktoś cię odrzuca, to jest to jasna sytuacja (na sto procent nie będziecie ze sobą), co jest o wiele lepsze niż tkwienie w niewiadomości. 

Aby nigdy więcej nie walczyć z odrzuceniem, zamień jego definicję w swojej głowie z traumatycznego przeżycia na delikatną korektę kursu, którym podążasz i ciesz się dalej swoimi poszukiwaniami.

"Odrzucenie to po prostu filtr, pozwalający dowiedzieć się, z kim możemy zbudować przyszłość, a z kim nie"

Efekt gafy

Obraz dwóch specjalistów od wystąpień publicznych, z w chwil swojej prezentacji, jest doskonałą ilustracją efektu gafy. Pierwszy profesjonalista wychodzi na scenę, daje z siebie wszystko, a gdy kończy, okazuje się, że każdy nawet najmniejszy szczegół wyszedł perfekcyjnie. Jest z siebie zadowolony. Następnie na scenę wchodzi drugi mówca, który podczas ostatniego stopnia przewraca się o podest i delikatnie balansuje ciałem, chroniąc się przed upadkiem. Pomimo tego drobnego incydentu prezentuje równie doskonałe wystąpienie co jego poprzednik. Zgadnij, czyj występ publiczność oceniła lepiej? Okazuje się, że popełnienie drobnego błędu wywołało wzrost sympatii u widzów. Ten efekt znany jest jako „efekt gafy”. Przywołuję go tutaj, ponieważ świadomość tego, że nie musisz być idealny/a, skutecznie zredukuje twój stres podczas pierwszej randki. Może słowo „randka” wywołuje w Tobie ekscytację, ale jeśli jest przeciwnie, jeśli pojawia się nieprzyjemne uczucie, to przeczytaj te kilka słów, które przygotowałem dla Ciebie.

Jak walczyć z randkową traumą?

Właśnie “efekt gafy” może pomóc Ci nie przyjmować zbyt poważnie drobnych potknięć wynikających ze stresu. A to np. okaże się, że nie przepuściłeś jej w drzwiach, bo otwierały się do środka, albo nie wiadomo czy on na powitanie chciał Cię pocałować w policzek, czy uścisnąć a ty niechcący uderzyłaś go czołem w skroń, czy też nawet zdarzą się drobne oplucia podczas wspólnego śmiechu ( smiech). 

To wszystko jest całkowicie normalne, nie ma potrzeby się tego wstydzić ani tego bać. Jednakże takie sytuacje nie są największą przyczyną stresu przed randką. Teraz nie jest czas na analizę, co jest tą przyczyną, ale istnieje jeden uniwersalny sposób, który pomoże odblokować Ci traumę związaną z chodzeniem na randki.

To, na co należy zwrócić uwagę, to skupienie się na pozytywnych aspektach. Jeśli skupiasz się na wizjach tego, co może pójść nie tak, zwiekszysz swój poziom stresu. Możesz zastosować metodę uzywaną przez profesjonalnych wokalistów. Przed koncertem myślą oni nie na tym, jak zostaną odebrani, a tym, co mogą dać swoim odbiorcom.

Podobna zasada może działać w świecie randkowym. Zamiast skupiać się na tym, jakie wrażenie zrobisz, skup się na tym, co masz do zaoferowania drugiej osobie, aby była również zadowolona ze wspólnego spotkania. Może umiesz opowiadać ciekawe historie, potrafisz rozbawić, opowiadając o swoich życiowych sytuacjach. Może twoją największą zaletą jest umiejętność słuchania i zrozumienia drugiej strony. Wybierz swoją najlepszą cechę i spróbuj ją zaprezentować w swoim stylu.

"Skup się na tym, co masz do zaoferowania drugiej osobie, aby była również zadowolona ze wspólnego spotkania."

Czy naprawdę da się znaleźć prawdziwą miłość? Chwila prawdy

Ok, wielkimi krokami zbliżamy się do końca kursu. Już za chwilę poznasz moje sekretne rozwiązanie, o którym tak często wspominam, które zaprowadzi Cię do spotkania z drugą osobą (naprawdę!). Jednak najpierw chciałbym Cię poprosić o chwilę szczególnej uwagi, ponieważ chcę porozmawiać z Tobą tak na poważnie. Otóż mam do Ciebie pytanie:

Czy naprawdę wierzysz, że znajdziesz prawdziwą miłość? 

Widzisz dlatego proszę o uwagę, ponieważ to co za chwilę przeczytasz może brzmieć jak banał, ale jest to jeden z tych dobrych banałów i jest fundamentem filozofii buddyjskiej: 

“To czyste serce przyciąga miłość, a dobro jest najlepszą ofertą  dla Twojego partnera”. 

Mam na myśli to, że czyste serce jest tym największym darem jaki mamy i jaki możemy dać. A czyste serce to właśnie jest sekret tego kursu i to ono sprawia, że magnetyczna osobowość staje się tak naprawdę magnetyczna. 

„Mam na myśli to, że czyste serce jest tym największym darem jaki mamy i jaki możemy dać.”

Co mi jest potrzebne, żeby zacząć randkować?

Może zastanawiasz się czy cała ta wiedza zawarta w kursie jest mi potrzebna do tego, żeby zacząć randkować? Absolutnie nie, ona ma za zadanie pomóc Ci w znalezieniu miłości. Natomiast najważniejsza informacja płynąca z tego kursu jest taka, że tę miłość masz już w sobie i żeby zacząć chodzić na randki, nie musisz ciągle się zmieniać.

Naprawdę wystarczy to kim jesteś teraz. Samo to, że przechodzisz przez ten kurs, że szukasz rozwiązania już dawno postawiło Cię w pozycji odpowiedniej do znalezienia szczęścia. Jeśli ten kurs sprawił, że chcesz poprawić relację z samym sobą, lub poprawić w sobie coś jeszcze przed znalezieniem miłości, to musisz wiedzieć, że po pierwsze absolutnie nie przeszkadza Ci to w chodzeniu na randki, ponieważ każda zmiana to proces.

Po drugie związek polega również na tym, żeby stworzyć bezpieczne miejsce sprzyjające zmianom, a miłość daje nam energię na ich przeprowadzanie. Zatem odpowiedź na pytanie: Czego jeszcze potrzebuje, żeby umówić się na randkę? – jest tylko jedna. 

Jeśli potrafisz zarezerwować stolik w restauracji, to także potrafisz umówić się na spotkanie, rozmowę, randkę. Wszystko co jest Ci potrzebne do znalezienia miłości, masz już w sobie.

Gdzie szukać prawdziwej miłości?

Oczywiście możesz z powodzeniem szukać miłości absolutnie wszędzie i sposobów jest mnóstwo. Kiedyś pomyślałem co by było, gdyby stworzyć takie miejsce, gdzie ktoś szukający prawdziwej miłości, mógłby z powodzeniem natrafić na kogoś, kto również tego potrzebuje. Właśnie tak powstał mój portal kosmos-pp, który zajmuje się wyszukiwaniem osoby pasującej do Ciebie i wysłaniem Ci propozycji połączenia. 

Ten portal tworzę ze szczerego serca (już od roku), dla wszystkich serc pragnących miłości. Jest on moim zdaniem, jednym z najlepszych sposobów na poznanie kogoś, z kim można budować wspólną przyszłość, ponieważ na kosmos-pp:

  • Wszyscy, którzy się tam rejestrują, pragną prawdziwej miłości
  • Twój profil nie jest widoczny dla wszystkich użytkowników portalu, widzi go tylko osoba połączona z Tobą
  • Każdy użytkownik jest uprzednio weryfikowany
  • Każde połączenie jest wysyłane przeze mnie, nie ma tutaj algorytmu
  • Nie musisz odpisać na tony wiadomości, po prostu umawiasz się na spotkanie
  • Nie musisz codziennie przeglądać profili, sam wyślę Ci profil odpowiedniej osoby, abyś umówił się na randkę

 Po prosu chciałem stworzyć miejsce, gdzie zasady są jasne i z powodzeniem można znaleźć prawdziwą miłość. To jest mój życiowy cel, żeby na świecie było chociaż odrobinę więcej miłości, żebyśmy zdali sobie sprawę, jak miłość jest ważna i przestali pędzić za zupełnie niepotrzebnymi sprawami w życiu.

Właśnie z tej okazji, że ukończyłeś/aś kurs mam dla Ciebie specjalny prezent, dzięki któremu będziesz mógł/mogła pójść na randkę. Jest to właśnie to rozwiązanie, o którym wspominałem w kursie. Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszenia, a ja znajdę pasującą do Ciebie osobę. Nie możesz uwierzyć, że takie rozwiązanie istnieje? Dziękuję, właśnie o to bardzo się starałem, żeby zaskoczyć tych, którzy szukają miłości, a wszystko po to, by było Ci łatwiej to zrobić

To koniec kursu ,,Magnetyczna Osobowość” i z tej okazji serdecznie Ci gratuluję. Właśnie zmieniasz swoje życie, naprawdę jesteś wstanie to zrobić. Jesteś w stanie przyciągnąć prawdziwą miłość.

Tak jak na początku, pytałem Ciebie, czy podejmujesz decyzję, tak teraz pytam Ciebie:

Czy chcesz poznać kogoś pasującego do Ciebie i kogoś kto również szuka prawdziwej miłości?

Jeśli odpowiedź jest twierdząca to koniecznie sprawdź co przygotowałem dla Ciebie!

 

Od teraz przyciągasz miłość

Specjalna oferta dla osób uczestniczących w kursie

 + Darmowy prezent 🎁

Widzimy się po drugiej stronie!
Patryk Kossakowski

Twórca kosmos-pp

Patryk Kossakowski twórca kosmos pp
Shopping Cart